DELL EMC DATA DOMAIN : غلبه بر چالش‌های امروز و آینده‌ در محافظت از اطلاعات با سیستم‌های دیتادومین

فروش Data Domain

دریافت بالاترین ارزش عملیاتی ممکن از دیتادومین‌ها

نرم‌افزار دیتادومین

با برخورداری از امکانات گسترده‌ی نرم‌افزار دیتادومین، بیشترین بهره‌برداری ممکن را از سیستم دیتادومین خود داشته باشید. از امکانات پیشرفته‌ی حفظ تمامیت و یکپارچگی اطلاعات گرفته تا بک‌آپ‌گیری و سازگاری با اپلیکیشن‌های سازمانی، لایه‌بندی و تعمیم آسان و مقرون بصرفه به ابرهای عمومی، خصوصی یا هیبریدی برای نگهداری طولانی مدت اطلاعات و بازتولید یا replication سازگار و بهینه با شبکه، همگی به ساده‌ترین شکل ممکن در اختیارتان قرار دارند.

فروش Data Domain

استوریج محافظتی نرم‌افزاری

نسخه‌ی مجازی دیتادومین

سامانه‌ی نرم‌افزاری محافظت از استوریج را، می‌توان به عنوان قابل اعتماد‌ترین سیستم‌ محافظتی موجود به شمار آورد. پیاده‌سازی و پیکربندی نسخه‌ی نرم‌افزاری DELL EMC Data Domain یا بصورت مخفف DD VE‌ بسیار سرراست و بی‌دردسر بوده و می‌توان در کمتر از چند دقیقه‌ آنرا آماده‌ی عملیات کرد. با این سامانه می‌توانید از کوچکترین مقیاس ممکن شروع کرده و بتدریج و با اضافه کردن واحدهای ۱ ترابایتی، مایحتاج رو به افزایش بیزنس خود را تامین کنید. می‌توانید ظرفیت خود را به چند قسمت مختلف تقسیم کرده و هر کدام را براحتی در مکان دلخواه مستقر سازید. نسخه‌ی نرم‌افزاری دیتادومین یا همان DD VE از تمام قابلیت‌های اساسی و منحصر به فرد سیستم‌های دیتادومین برخوردار است که از آن جمله می‌توان به deduplication با طول متغیر، حفظ تمامیت داده‌ها به بهترین شکل ممکن و پشتیبانی از طیف گسترده‌ای از پروتکل‌ها و اپلیکیشن‌ها اشاره کرد. علاوه بر اینها، شما از انعطاف‌پذیری، سبکی و سهولت مدیریت یک راهکار نرم‌افزاری تمام‌عیار هم برخوردار خواهید شد.

فروش Data Domain

استوریج محافظتی برای محیط‌های سازمانی

سیستم‌های دیتادومین در رده‌ی سازمانی

سیستم‌های Dell EMC Data-Domain فضای لازم برای محافظت و نگهداری از اطلاعات را به نسبتی بیش از ۱۰ تا ۳۰ برابر کاهش می‌دهد. می‌توانید با بهره‌برداری از DD Cloud Tier بدون هیچ دغدغه‌ای مقیاس کاری خود را تا ۱۵۰ PB افزایش داده و مدیریت آنرا به یک سیستم واحد بسپارید. با نرخ خروجی معادل ۶۸ TB/h می‌توانید در یک زمان مشخص بک‌آپ‌های بسیار بیشتری از قبل گرفته و در زمانی به مراتب کوتاه‌تر، عملیات ریکاوری یا بازیابی را بشکلی بسیار مطمئن‌ و ایمنر به انجام رسانید. سیستم عامل دیتادومین‌ها یا DD OS‌ مغز متفکر پنهان در کالبد این دستگاه‌ها بوده که با قابلیت‌ها و کارایی فوق‌العاده‌ی خود توانسته‌اند دیتادومین‌ها را به مطمئن‌ترین راهکارهای محافظت از استوریج و سازگار با ابر، در این صنعت تبدیل کنند.