Brocade 6505 Switch

سوئیچ SAN در سطح ورودی انعطاف پذیر ، آسان برای استفاده خصوصی
ذخیره سازی ابر برای همگام سازی با تقاضای فزاینده تجارت ، مراکز داده در حال انتقال به محیط های ذخیره سازی ابر خصوصی بسیار مجازی هستند.
این رویکرد سازمانها را قادر می سازد منابع IT خود را تلفیق و ساده کنند ، در نتیجه باعث افزایش چابکی در تجارت و کاهش سرمایه و هزینه های عملیاتی می شود. اما مجازی سازی خالی از چالش نیست.
مراکز داده باید با رشد انفجاری داده ها و تغییرات پویای ناشی از بارهای مجازی همراه باشند. انتخاب شبکه مناسب برای درک کامل مزایای این معماری های مبتنی بر ابر کلیدی است.
سوئیچ Brocade® 6505 با کانال فیبر Gen 5 فراهم می کند قیمت و عملکرد فوق العاده ، ترکیب
انعطاف پذیری ، سادگی و عملکرد کلاس سازمانی در یک کلید ورودی. طراحی شده است تا حداکثر انعطاف پذیری را فراهم کند
و قابلیت اطمینان ، Brocade 6505 در 12 یا 24 پورت قابل تنظیم است و از یک سرعت 2 ، 4 ، 8 یا 16 گیگابیت بر ثانیه در یک بسته کارآمد طراحی شده 1U پشتیبانی می کند. این به طور استاندارد با یک منبع تغذیه واحد همراه است
طرفداران یکپارچه. منبع تغذیه اختیاری دوم ، افزونه اضافی را برای افزایش انعطاف پذیری فراهم می کند.
یک فرآیند استقرار ساده و یک رابط کاربر با کلیک و کلیک ، Brocade 6505 را هر دو قدرتمند و آسان برای استفاده می کند. علاوه بر این ، Brocade 6505 با تأمین مقیاس پذیری “برای پرداخت هرچه رشد می کنید” برای تأمین نیازهای یک محیط ذخیره سازی در حال تکامل ، دسترسی کم هزینه به فناوری پیشرو در صنعت Gen 5 Fiber Channel را فراهم می کند.
قیمت / عملکرد استثنایی برای در حال بارگیری SAN
Brocade 6505 ترکیبی از بازاریابی بازار و فاکتور شکل سوئیچ مقرون به صرفه است و آن را برای رشد بارهای SAN ایده آل می کند. 24 پورت مجموع 384 گیگابیت بر ثانیه فول فول را تولید می کند
توان عملیاتی هر هشت پورت را می توان با 128 گیگابیت بر ثانیه اتصال بین سوئیچ (ISL) ترانک کرد. مبتنی بر مبادله پویا
Path Selection (DPS) با مسیریابی خودکار داده ها به کارآمدترین و موجود ترین مسیر پارچه ، عملکرد و تعادل بار در سطح پارچه را بهینه می کند (شکل 1 را ببینید). این Brocade ISL را تقویت می کند
ترانکینگ برای ایجاد تعادل بار موثرتر در تنظیمات خاص.
بعلاوه ، Brocade 6505 به لطف پیکربندی پایه 12 پورت ، مدیریت آسان ، ردیابی 1U و مصرف کم انرژی – 0.22 وات ، هزینه کل مالکیت (TCO) کم را تأمین می کند.

در هر گیگابیت در ثانیه و 3.3 وات در هر پورت. قابلیت های کلاس سازمانی همراه با TCO کم عملکرد 40 درصدی عملکرد بالاتر در مقایسه با 10 گیگابیت اترنت (GbE) با هزینه مشابه.
فناوری پیشرو در صنعت که قابل استفاده ، انعطاف پذیر ، ساده و آسان است.
Brocade 6505 فناوری پیشرفته Gen 5 Fiber Channel را در یک راه حل انعطاف پذیر ، ساده و با کاربرد آسان ارائه می دهد. پیکربندی پایه شامل 12 پورت است که حداکثر 24 پورت در صورت تقاضا دارد. علاوه بر ارائه بهترین مقیاس پذیری در کلاس ، استفاده از Brocade 6505 با جادوگر Brocade EZSwitchSetup و ویژگی های ClearLink Diagnostic Ports (D_Ports) آسان است ، که نصب را ساده می کند.
یک بلوک ساختمانی برای ذخیره سازی ابر مجازی و خصوصی
Brocade 6505 یک ساختمان مهم برای محیط های ذخیره سازی ابر خصوصی امروزی بسیار مجازی فراهم می کند. این نرم افزار مجازی سازی سرور و مدیریت زیرساخت دسک تاپ مجازی (VDI) را ساده و در عین حال پاسخگوی نیازهای توان بالای دیسک های حالت جامد (SSD) است. Brocade 6505 همچنین از طریق کیفیت خدمات (QoS) و ویژگی های منطقه بندی مبتنی بر پارچه از چندین اجاره در محیط های ابری پشتیبانی می کند.
حالت دروازه دسترسی Brocade
Brocade 6505 می تواند به عنوان یک سوئیچ تمام پارچه یا یک دروازه دسترسی Brocade مستقر شود ، که توپولوژی پارچه و اتصال پارچه ناهمگن را ساده می کند (تنظیم حالت پیش فرض یک سوئیچ است). حالت Brocade Access Gateway از استاندارد سوئیچ N_Port ID Virtualization (NPIV) برای ارائه سرورهای فیزیکی و مجازی به طور مستقیم به هسته اصلی پارچه های SAN استفاده می کند. این باعث می شود Brocade Access Gateway با پارچه SAN شفاف باشد و مدیریت لبه شبکه را تا حد زیادی کاهش دهد. Brocade 6505 در حالت Brocade Access Gateway * می تواند سرورها را به Brocade B-Series ، B-Made Brocade-M و سایر پارچه های SAN با قابلیت NPIV متصل کند.
سازمان ها می توانند از طریق Brocade Network Advisor یا CLI به راحتی حالت Brocade Access Gateway را فعال کنند. مزایای اصلی حالت Brocade Access Gateway عبارتند از:
••
مقیاس پذیری پیشرفته برای محیط های سرور بزرگ و سرور مجازی که به سرعت در حال رشد هستند
••
کاهش مدیریت لبه شبکه ، زیرا Brocade Access Gateway هویت دامنه ای ندارد و برای ساختار اصلی شفاف به نظر می رسد
••
پشتیبانی از تنظیمات ناهمگن SAN بدون کاهش کارایی برای اتصال سرور

تجزیه و تحلیل شبکه قوی
فناوری Brocade Fabric Vision a راه حل سخت افزاری و نرم افزاری مهمی را ارائه می دهد که به ساده سازی نظارت ، به حداکثر رساندن دسترسی شبکه و کاهش چشمگیر هزینه ها کمک می کند. فناوری Fabric Vision با قابلیت نظارت ، مدیریت و تشخیص نوآورانه ، مدیران را قادر می سازد قبل از تأثیر بر عملکرد ، از مشکلات جلوگیری کرده و به سازمان های خود در دیدار با توافق نامه های سطح خدمات (SLA) کمک کنند. فناوری Fabric Vision شامل موارد زیر است:
••
Monitoring and Alerting Policy Suite (MAPS): یک راه حل آسان برای استفاده برای نظارت و هشدار آستانه از پیش ساخته شده و مبتنی بر سیاست ارائه می دهد. MAPS برای اطمینان از به روز بودن و در دسترس بودن برنامه ، سلامت و عملکرد زیرساخت های SAN را کنترل فعالانه می کند. با استفاده از الگوهای از پیش ساخته شده ، مبتنی بر قانون / خط مشی ، MAPS پیکربندی ، نظارت و هشدار برای آستانه پارچه را ساده می کند. سرپرستان می توانند با استفاده از قوانین و خط مشی های مشترک ، یک پارچه کل پارچه (یا چندین پارچه) را پیکربندی کنند ، یا سیاست های مربوط به درگاه های خاص یا تغییر عناصر را تنظیم کنند.
••
نظارت بر تأثیر عملکرد پارچه (FPI): از سیاستهای MAPS از پیش تعریف شده برای تشخیص و هشدار خودکار مدیران به میزان مختلف تأخیر مختلف استفاده می کند و دستگاه های تخلیه کند را که می توانند بر عملکرد شبکه تأثیر بگذارند شناسایی می کند. این ویژگی با استفاده از قابلیت های پیشرفته نظارت و گزارش داشبورد MAPS بصری برای نشان دادن سطوح مختلف تأخیر ، مشخص می کند دقیقاً کدام دستگاه ها باعث ایجاد یا تأثیر پورت گلوگاه می شوند.
••
داشبورد: داشبوردهای یکپارچه ای را ارائه می دهد که نمای کلی SAN را به همراه جزئیات مربوط به شرایط خارج از محدوده نمایش می دهد تا به مدیران کمک کند تا روندها را به راحتی تشخیص دهند و مسائل مربوط به سوئیچ یا پارچه را به سرعت مشخص کنند.
••
مجموعه خدمات و نظارت بر عملیاتی مجموعه اتوماسیون خدمات اتوماسیون (COMPASS): با استفاده از خدمات پیکربندی خودکار سوئیچ و پارچه ، استقرار ، سازگاری پادمان ها را افزایش می دهد و کارایی عملیاتی محیط های بزرگتر را افزایش می دهد. سرپرستان می توانند یک الگوی را پیکربندی کنند یا یک پیکربندی موجود را به عنوان الگو در نظر بگیرند و پیکربندی را به طور یکپارچه در سراسر پارامتر مستقر کنند. علاوه بر این ، آنها می توانند اطمینان حاصل کنند که تنظیمات با گذشت زمان با پیکربندی COMPASS و نظارت بر نقض سیاست در داشبورد Brocade Network Advisor ، از بین نمی روند.
••
Brocade ClearLink Diagnostics: یکپارچگی نوری و سیگنال را برای نوری ها و کابل های کانال فیبر Gen 5 تضمین می کند ، استقرار و پشتیبانی از پارچه های با کارایی بالا را ساده می کند. ClearLink Diagnostic Port (D_Port) یک قابلیت پیشرفته از سیستم عامل های Gen 5 Fiber Channel است.
••
Flow Vision: به منظور ساده سازی عیب یابی ، به حداکثر رساندن عملکرد ، جلوگیری از ازدحام و بهینه سازی منابع ، مدیران را قادر می سازد جریانهای خاص برنامه را شناسایی ، نظارت و تجزیه و تحلیل کنند. Flow Vision شامل موارد زیر است:

Flow Monitor: دید جامعی را در جریانهای داخل پارچه فراهم می کند ، از جمله توانایی یادگیری خودکار جریان ها و نظارت بدون اختلال در عملکرد جریان. سرپرستان می توانند کلیه جریان ها را از یک میزبان خاص به چند مورد کنترل کنند