نماینده فروش EMC Unity

مخازن هیبریدی EMC Unity

ساده. مدرن. مقرون ­بصرفه. منعطف.

محصولات EMC Unity
فروش Unity ، فروش EMC Unity

محصولات EMC Unity™ استانداردهای تازه­ای را در وادی مخازن هیبریدی از لحاظ سادگی، طراحی مدرن، قیمت مناسب و پیاده­سازی منعطف برقرار کرده­اند تا متخصصان ITباوجود انواع محدودیت­ها کهگریبان­گیر کمپانی­های بزرگ و کوچکاست، قادر به رفع نیازهای سازمان خود باشند.محصولات EMC Unity

اگر به دنبال ویژگی­های منحصربفرد گنجانده شده در یک فضای کوچک باطرزکار ساده می­گردید، اگر نسبت به بودجه خود دغدغه دارید و بدنبال بهترین گزینه ممکن می­باشید، یونیتی هیبرید بهترین انتخاب برای شماست. دستگاهی که با طراحی مبتنی بر فلش و سرویس­های غنی خود، کارایی فوق­العاده­ای در حد حافظه­های فلش به نمایش می­گذارد و هر زمان که لازم بدانید می­تواند با انواع دیگر حافظه ترکیب شده تا بهترین تعادل ممکن را بین کارایی و هزینه برقرار کند و برای کاربردهای ترکیبی، مانند مخازن یکپارچه و یا در ساماندهیاز راه دور دفاتر مختلف سازمان، مورد بهر­ه­برداری قرار گیرد.

متصاکو دارای نمایندگی EMC در ایران است.

خلاصـــــــــــــــه

متخصصان IT همواره با چالش­های بسیاری در محیط­های دائما متغییر امروزی مواجه بوده و یکی از مهم­ترین این مسائل، مدیریت و ساماندهی مخازن می­باشد. رشد داده­ها به شکلی افسارگسیخته­ ادامه داشته و از آنطرف بودجه­های مختص به IT محدود هستند. این مسائل بطور خاص در رده میانی بازار بسیار محسوس­تر است. در جایی که مسئولان IT مجبورند در هر نقشی ظاهر شده و از دغدغه مراقبت از سرورها به عنوان جنرالیست گرفته تا نت­ورکینگ، دستگاه­های موبایل، دسک­تاپ­ها، مجازی­سازی و مخازن درگیر کارهای متنوعی باشند. امروزه جنرالیست­های IT نیازمند یک دستگاه ایده­آل ساده، مدرن، ارزان و انعطاف­پذیر می­باشند تا بسیاری از این فرایندها را به ساده­ترین شیوه و تاجای ممکن بشکلی خودکار انجام دهد.

 • سادگی : داده­ها دائما رشد می­کنند اما دپارتمان­های IT خیر. شما نیاز به دستگاهی دارید که بسیاری از کارها را بطور خودکار انجام دهد. شما نباید مجبور باشید که متخصص مخزن شوید یا همیشه کاتالوگ بدست درگیر سردرآوردن از سیستم باشید. این­کارها باید آسان و بی­دردسر باشند.
 • نوآوری : شما باید به آخرین فناوری روز مجهز شوید که شما را در اداره سنگین­ترین عملیات­های امروزی توانمند سازد. در سال ۲۰۱۵، حافظه­های فلش به یک نیاز اجتناب­ناپذیر تبدیل شدند. بنابراین سیستم­ها نیز خواه ناخواه به این سمت متمایل شده و باید جدیدترین فناوری­های مدیریتی و انتقال داده را بکار گیرند. هیچ کس دوست ندارد از قافله عقب بماند.
 • انعطاف : راهکارهای مخازن داده باید آنقدر منعطف باشند که بتوانند از پس طیف متنوعی از کارهای گوناگون مانند، ساماندهی بلوک­ها، فایل­ها، پایگاه­های داده، محیط­های مجازی یا سیستم­های بک­آپ، با بارکاری مختلف بر آیند. یک مخزن ایده­آل باید با پیاده­سازی­های مختلف قابل تهیه بوده و از پیکربندی تماما فلش گرفته تا پیاده­سازی­های هیبریدی و حتی دستگاه­های مخازن مجازی، آزادی عمل زیادی برای کاربران ایجاد کند.
 • مقرون­ بصرفه : سیستم­های مخزن داده باید دارای قیمت مناسب و معقولی بوده و در طی حیات مفید خود بیشترین ارزش عملیاتی ممکن را برای مشتریان فراهم آورند. شما باید قادر باشید تمام بار کاری خود را با خیالی آسوده از لحاظ بهره­وری و بازدهی، بر دوش این سیستم­ها قرار دهید.

ویژگی­های اساسی

تمایز Unity با سایر محصولات

 • سادگی: نصب سریع، رابط کاربری بسیار آسان با ایجاد نهایت سهولت در مدیریت
 • آخرین­فناوری: معماری مدرن ۲U طراحی شده برای فلش با حق انتخاب بین گزینه­های متنوع جهت استفاده از راهکارهای EMC برای محافظت از داده
 • انعطاف : پشتیبانی یکپارچه از فایل و بلوک برای توانمندسازی کاربران در عملیات ترکیبی
 • مقرون­ بصرفه: دست­یابی به بهینه­ترین ترکیب کارایی، تراکم و هزینه­ ایده­آل

 

مزایای آن برای شما

 • صرفه­ جویی در هزینه ­ها: پاسخگوی بار کاری ترکیبی با بهره­گیری از مخازن هیبریدی که تا ۳PB قابل بسط می­باشند.
 • قابل­ اعتماد­ بودن: خیالی آسوده از بابت اینکه آخرین فناوری­های روز با عملکردی اثبات­شده در اختیارتان خواهند بود.
 • کارایی : عملکرد فوق­العاده حافظه­های فلش برای عملیات سنگین در کنار امکان پیاده­سازی هیبریدی
 • اطمینان : ساماندهی تمام بارکاری ترکیبی شما (فایل و بلوک) در یک محصول
 • ایمنی: حفاظت کامل از سرمایه­های داده­­ای،با امکانات و گزینه­های متنوع EMC

 

 

 

 

امکانات نامحدود

 • سازگاری با ابر: از مدیریت مبتنی بر ابر تا سطح­بندی ابری VPLEX، دستگاه­های یونیتی همه قابلیت­ها را در بر دارد.

معماری یکپارچه : بازتولید داده­ها در سرورهای دوردست با استفاده ابزار قدرتمند UnityVSA® از EMC که می­تواند بطور همزمان و بدون وقفه انجام پذیرد.

نهایت سادگی و ارزش خرید

دستگاه­های یونیتی استاندارد تازه­ای را برای سادگی و ارزشمندی مخازن داده بوجود آورده­اند. مهندسی این مدل­ها از بیخ و بن با هدف سازگاری با فلش و پاسخگویی به نیازهای عملیاتی امروزی بوده که این امر در نهایت سادگی و مقرون­ بصرفگی محقق شده است.

emc-unity-overview-2یونیتی هیبرید در چهار مدل عرضه می­شود و شما می­توانید از Unity 300 شروع کرده و بتدریج به Unity 400، ۵۰۰ Unity و ۶۰۰ Unity تغییر مقیاس دهید. نیاز ظرفیتی شما هرچه که باشد (از ۱TB تا ۳PB) یونیتی هیبرید آنرا پوشش خواهد داد و لازم به ذکر است که می­توانید منتظر افزایش بازه ظرفیت یعنی حجم­های بیش از ۳PB هم باشید.

مخازن یونیتی تنها دستگاه­هایی هستند که تمامی ۴ نیازمندی بازار رده میانی امروزیرا که همانا سادگی، همگامی با آخرین فناوری، مقرون­بصرفگی و انعطاف می­باشند، بصورت یکجا پاسخ دهند.

یونیتی هیبرید ساده است : ویژگی بارز دستگاه­های یونیتی، سادگی بی­نظیر آنها بوده که چه در نصب و راه­اندازی و چه در کار با رابط کاربری آسانش، خودنمایی می­کند و در ضمن با مدیریت ابری و ابزارهای نظارتی منحصربفردی که دارد، محصولی منحصربفرد تلقی می­شود.

محصولات EMC Unity

یونیتی هیبرید مدرن است : یونیتی از معماری جدید ۲Uو مختص به پشتیبانی فلش، بهره برده و با سازگاری با درایوهای ۳D NAND TLC و حافظه­های HDD، کارایی بالا و ظرفیت نامحدود را در یکجا جمع کرده است. یونیتی از محیط­های بلوکی و فایلی پشتیبانی کرده، قابلیت اسنپ­شات، بازتولید همزمان و غیرهمزمان، رمزگذاری درونی و قابلیت لایه­بندی قابل بسط به ابر را دارا بوده و با یکپارچگی اکوسیستمی عمیقی که با VMware، Microsoft و OpenStack دارد، جای تردید باقی نگذاشته که نگاهکمپانی پیشگام EMC همواره به آینده است.

 

یونیتی هیبرید انعطاف­پذیر است : اگر به دنبال یک راهکار هیبریدی با سطح­بندی خودکار و کشینگ فلش، برای پشتیبانی از اپلیکیشن­های بلوکی و فایلی خود هستید، یونیتی نیازتان را برآورده می­کند. همچنین یونیتی به عنوان یک دستگاه مخزن مجازی رایگان (Unity VSA) یا به عنوان یک سیستم مبتنی بر فلش و خاص­منظوره و یا یک سیستم کاملا همگرا که همه مزایا را در خود جای داده، قابل بهره­برداری می­باشد.

 

یونیتی هیبرید مقرون بصرفه است: سیستم کنترلر­های فعال دوگانه­ای که در این دستگاه­ها تعبیه شده، کارایی و تراکم سیستم شما را به بیشترین حد ممکن رسانده و هزینه­هارا در حالیکه از عملکرد فوق­العاده سریع فناوری فلش بهره می­برید، بیش از آنچه در تصورتان است سرشکن می­کند.

” از لحظه نصب یونیتی تا راه­ اندازی کامل و بالا آمدن سیستم، فقط ۱۰ دقیقه طول کشید. مدیریت آن به نظرم بسیار ساده آمد و به شخصه برای کار با REST API که اسکریپت­نویسی پیشرفته را ممکن کرده بسیار هیجان­ زده ­ام.”

اولی بتزلر، معمار مخازن در موسسه فناوری کارلسروهه آلمان

” باEMC Unity نظارت به کل سیستم خیلی آسان است و رابط خلوت و ساده­ای که دارد، در مدیریت آرایه­ های حافظه کمک بزرگی می­کند”

مد*پو مشاور برگزیده طراحی UI

محصولات EMC Unity

نرم ­افزارهای کارامد و بازهم امکانات بیشتر

تمام نرم ­افزارهای مورد نیاز و که از امکانات و ویژگی­های بی­نظیری برخوردارند، بصورت استاندارد با خرید ای ام سی شما همراه خواهند بود. پیشنهاد­های انتخابی هم شامل گزینه­های متنوع در پیاده­سازی، دسترسی و قابلیت جابجایی، امور محافظتی و نت­ورکینگ می­باشند.  یونیتی هیبرید با یک ضمانت­نامه مطمئن و با آیتم­های اختیاری پریمیوم و پیشرفته در اختیارتان قرار می­گیرد.

فروش Unity ، فروش EMC Unity